ANASAYFA » HAKKIMIZDA » HAKKIMIZDA

Hakkımızda

İnsanlar tarih boyunca mevsim koşulları ile mücadele etmek zorunda kalmıştır. Sıcak, soğuk, yağmur, kar ve bunun gibi iklim olayları insanoğlunun günlük yaşamını olumsuz yönde etkilemiş ve bu mücadelenin neticesinde elde edilen başarı ile doğru orantılı olarak, hayat insanlar için kolaylaşmıştır. Gelişen teknoloji, motorlu taşıt ve insan sayısındaki artış, dünyanın dört bir yanını saran kara yolları ve yaşanan soğuk kışlardan dolayı karşı karşıya olduğumuz en büyük sorunlardan birisi de kar ve buzla mücadele olmuştur.

Trafik seyri ve güvenlik açısından kar ve buzla mücadele hayati önem taşımaktadır. 2008 yılından beri bu sektörde hizmet vermekteyiz. Bu mühim konu firmamızın ana çalışma alanını oluşturmakla birlikte ticari kaygıların yanına insani değerler profesyonelce eklenerek birey odaklı çözümler tarafımızca geliştirilmeye çalışılmıştır. Bu bağlamda dünya geneli ve Avrupa özelinde fırsat maliyetler değerlendirildiğinde en gözde çözüm olan kar ve buz çözücü solüsyon olarak özetlenebilecek Snow Raider markası firmamız tarafından ülkemize tanıtılmış ve her alanda olduğu gibi bu alanda da en modern yöntemlerin benimsenmesi için uğraşılmıştır.

Eski milli güreşçi olup şu anda da Güreş Serbest Milli Takımı Teknik Direktörlük yapan ve kariyeri boyunca başarı ile ülkemizi temsil ederek ay yıldızlı bayrağımızı kazandığı şampiyonluklar ve derecelerle göndere çektiren Elvan MERT önderliğinde çalışmalarını sürdüren firmamız ön plana ticari kaygıların yerine “birey” ve milli menfaatleri koyarak hareket etmektedir. Şirket müdürümüzün “ Hizmet etmek, kar etmekten daha önemlidir” sözü şirketimizin felsefesini çok güzel bir şekilde özetlemektedir. Son olarak genel anlamda felsefemiz “en ekonomik, en modern ve en faydalı yöntemlerle çalıştığımız alanda ülkemize ve vatandaşlarımıza hizmet etmektir” diyerek verdiğimiz hizmetin garantisini firmamızın ve şirket yetkililerimizin geçmişiyle sizlere sunuyoruz.